Zoznámte sa s nami ...

„Tajomstvo úspechu v živote nie je práca, ktorá sa nám páči, ale hľadanie zaľúbenia v tom v čom pracujeme. " (Thomas Edison)

Realizovaniu výzdob spoločenských udalostí sme sa začali venovať v roku 2008 pod obchodným názvom Výzdoba od Anny. 
Po úspešnom  realizovaní mnohých kompletných svadieb  sme sa v roku 2011 rozhodli pre vznik svadobnej agentúry Lux wedding.  Našou pridanou hodnotou  sú dlhoročné skúsenosti s organizovaním svadieb v rámci celej SR, estetické cítenie a nadšenie, s ktorým pracujeme.  Samozrejmosťou je pre nás aj diskrétnosť a ochrana súkromia našich klientov. Ku každej udalosti pristupujeme precízne a  jedinečne. Je pre nás veľkou výzvou podielať sa aj na prípravách svadby, ktorá je netradičná a svojou témou a prvkami sa odlišuje od bežnej svadby.
Dlhoročné  pôsobenie v oblasti organizovania svadieb nám prinieslo bohaté skúsenosti s dodávateľmi z celej SR a okolitých štátov. 

Nadobudnuté skúsenosti sú pre nás výhodou pri samotnom výbere dodávateľov, kedy kladieme veľký dôraz na ich profesionalitu. Veľkým prínosom je aj spolupráca s overenými spoločnosťami. Počas nášho pôsobenia sme si vybudovali stabilné partnerstvá nie len  profesionálneho, ale aj priatelského charakteru. 
Plánovanie  spoločenskej udalosti nie je  obyčajnou prácou, je to pre nás poslanie. Našou úlohou je odbremeniť vás od starostí a zorganizovať  vašu udalosť tak, aby sa stala  vzácnym okamžikom, ktorý vám zostane navždy v spomienkach a srdciach.  
Vychutnajte si  tento výnimočný čas a prenechajte prípravy na nás. Výsledkom našej práce sú spokojní klienti a krásne spomienky.
Na našej stránke máte možnosť zoznámiť sa so službami, ktoré ponúkame a fotografiami našich výzdob a klientov. 

Našim klientom zároveň ďakujeme za prejavenú dôveru a za poskytnuté fotografie. S úctou Anna Škablová